Biuro Turystyczne

  • 1 Chorwacja - kraina rożnorodności
    Chorwacja posiada wręcz stworzony dla rozwoju turystyki klimat. Regiony nadmorskie są jednymi z najbardziej słonecznych w całej Europie. Udając się tutaj, można mieć niemalże pewność, iż pogoda nas nie zawiedzie.
  • 2 Krym - Perła Morza Czarnego
    Czeka tu na Państwa: ciepłe morze, nieskażona przyroda, fantastyczne krajobrazy, oraz liczne, niezwykle interesujące zabytki: starożytne greckie ruiny, tajemnicze skalne miasta, średniowieczne zamki i twierdze, ruiny ormiańskich klasztorów, ...
  • 3 Odetchnij zimą!
    Wiemy, że tylko doskonale zorganizowane wakacje dostarczą pełnej satysfakcji i dlatego proponujemy wyłącznie oferty najwyższej jakości, gwarantujące w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek. Wybierając naszą ofertę możecie spodziewać się naprawdę wiele.
 
 
 
Jesteś zainteresowany wakacjami ? Kliknij tutaj i wypełnij formularz oddzwonimy do Ciebie!
 
 

Witamy na stronie Biura Turystycznego „SILESIA-TOUR”.

Nasza oferta skierowana jest do ludzi młodych jak również dla osób starszych.Oferujemy tanie wczasy, wyjazdy wakacyjne, niezależnie od zasobności swojego portfela znajdziesz tutaj coś dla siebie.

W naszej ofercie znajdziesz tanie wczasy autokarowe i samolotowe m.in. do Bułgarii, Grecji, Chorwacji ,Czarnogóry, Włoch, Hiszpanii,Francji, Rumunii, Albanii oraz na Krym jak również wycieczki objazdowe oraz kolonie dla dzieci i młodzieży.

Jeśli znudziła Ci sie Europa z nami zwiedzisz kraje , gdzie zawsze jest ciepło - Turcja, Tunezja, Egipt i wiele innych ciekawych zakątków świata.

Z nami przeżyjesz niezapomniane przygody i poznasz wielu ciekawych ludzi.
Biuro Podróży Silesia Tour oferuje również usługę zwrotu podatku z zagranicy. Wielu młodych Polaków wyjeżdża do Europy Zachodniej nie tylko w celach turystycznych, ale i zarobkowych. Większość z nich nie wie jednak, że za przepracowane miesiące i lata pracy za granicą przysługuje im zwrot podatku. Są to zazwyczaj kwoty w wysokości kilkuset euro.
Nasza firma współpracuje z wiodącą marką na rynku z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie zwrotu podatku z zagranicy. Z naszą pomocą możesz się rozliczyć z następujących krajów: Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Belgia, Dania, Niemcy, USA, Kanada, Guernsey, Austria, Japonia, Gibraltar, Nowa Zelandia, Norwegia, Luxemburg czy Australia.
Niczego nie musisz płacić z góry. Ekspertom podatkowym zależy, abyś otrzymał możliwie najwyższy, dozwolony prawem podatkowym danego kraju zwrot podatku. Jeżeli chciałbyś odzyskać nadpłacone pieniądze zgłoś się do naszego biura już dziś.

Zapraszamy.